OPINIE


 •  Kiedy podejmowaliśmy decyzję o wyborze fotografa ślubnego warunek był jeden: albo będzie oryginalnie i nietuzinkowo albo zdjęć nie robimy wcale. I kiedy już po dłuższych poszukiwaniach wybór padł na Kamilę, chcieliśmy zweryfikować, czy to, co czytaliśmy o niej w Internecie przekłada się na rzeczywistość. Już na pierwszym spotkaniu okazało się, że tak.
  Szczególnie dobrze wspominamy plener. Najlepsze ujęcia miały miejsce w spontanicznych miejscach i to właśnie ta spontaniczność sprawiała, że nasze zdjęcia nie zahaczają o żadną sztuczność, której tak bardzo chcieliśmy uniknąć.
  Wspólnie spędzone dwa dni pokazały nam, że Kamila wkłada w swoją pracę 150% siebie. Jej zaangażowanie w połączeniu z niepowtarzalnymi emocjami, które towarzyszyły nam w tym szczególnym momencie, zaowocowały niezwykłymi zdjęciami, obok których nikt nie przechodzi obojętnie. Wśród wszystkich pozytywnych komentarzy, które słyszymy na ich temat, bardzo często pojawia się pytanie: Skąd wytrzasnęliście tak genialnego fotografa?
  Podczas zdjęć nie czuliśmy dystansu, ani skrępowania. W dużej mierze przyczyniło się do tego podejście samej Kamili, przy której czuliśmy się swobodnie, tak jakbyśmy znali się od lat.
  Z perspektywy czasu wiele rzeczy w związku ze ślubem zrobilibyśmy inaczej, ale Kamili nie zamienilibyśmy na żadnego innego fotografa!

  Malwina i Marek


 • Nasza zdjęciowa przygoda z Kamilą zaczęła się około roku przed naszym ślubem. Gdy Kamil powiedział, że ma znajomą, która zajmuje się fotografowaniem wesel, ja nie byłam do końca przekonana… Myślałam sobie taka młoda? …jednakże kiedy odwiedziłam stronę Kamili. Moim oczom ukazały się przepiękne fotografie! Byłam tak zachwycona, że od razu umówiliśmy się na spotkanie, które szczęśliwie zakończyło się podpisaniem umowy Nie ukrywam, że wspaniałe usposobienie i osobisty urok Kamili, również zrobiły swoje. Można, by tu pisać wiele, ale powiem krótko – jesteśmy zadowoleni w 100 % !  I oczywiście grzechem byłoby nie wspomnieć o plenerze, który zapamiętamy chyba do końca życia! ;D Ulewny deszcz, piękne słońce, wspaniała kolacja i zatrząśnięte kluczyki w aucie Na szczęście mamy jeszcze jedna, małą, zalęgłą sesję do zrobienia, także nasza współpraca jeszcze nie dobiegła końca, a i w przyszłości, gdy będzie ku temu okazja, na pewno jeszcze się spotkamy po obu stronach obiektywu.

  Sandra i Kamil


 •  Wzięło mnie dziś na wspominki. Oglądając zdjęcia zapomniałam o najważniejszym! Zapomniałam podziękować autorce zdjęć, za tyle wspaniałych kadrów z najpiękniejszego dnia w życiu! Jestem szczęśliwa, że jedyna pamiątka z naszego ślubu została wykonana właśnie przez Kamila Mądrzyńska Fotografia!!
  Karolina i Irek

 •  Napisac recenzje o tak cudownej osobie to czysta przyjemność pełen profesjonalizm, super zorganizowanie kontakt i w ogóle. Warta każdej ceny ! Decyzja o współpracy z Kamila była podjęta pod wpływem impulsu, po obejrzeniu jej pięknych zdjeć. Najlepsza decyzja w moim życiu !!(poza wyborem męża ) zrobiła cudowne zdjecia podczas slubu i wesela. Ale najwspanialsze wspomnienia podarowala nam spełniając nasze marzenie o sesji w Londynie ! Mimo szalonego tempa dała swietnie radę ! Biedna spała kilka godzin po weselu po to zeby z samego rana w niedziele przelecieć do nas do uk, spędzić cały dzien na nogach z bardzo ciężkim plecakiem na plecach i przejść mnóstwo mil aby zdjecia były doskonale. I jest efekt jej ciężkiej pracy. Cała moja zdjecia uwielbia jej prace !!! Uwielbiam ja jako osobę i jako fotografa !! Na pewno bedzie fotografować nie jego ważne wydarzenie w moi. Życiu !!! Dziekuje Ci Kamilko. ❤️❤️❤️ mogłabym tak wychwalać wieki ale jej prace bronią sie same !;-)

  Sara&Kuba


 • Coż mogę napisać... Kamila jest profesjonalistką w dziedzinie fotografii. Kilka dni temu byliśmy na sesji ślubnej, jesteśmy baaaaardzo zadowoleni, choć nie widzieliśmy jeszcze zdjęć! :) Polecam każdemu Kamilę, kto chce uwiecznić na zdjęciu jakąkolwiek uroczystość. Dzięki! :)
   Patrycja i ŁukaszBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza