O MNIE
Pasjonatka fotografii, która kocha uwieczniać na cyfrowej kliszy ludzkie emocje, gesty i myśli. Rozwija swoje umiejętności siedząc po nocach przy ulubionej muzyce i czytając nowinki dotyczące „fotograficznego światka”. Ciągle dążąc do perfekcji. Kocha również spełniać swoje marzenia, stąd nie obce jej tematy neurolingwistyki, rozwoju osobistego czy motywacji. Współpracowała z Gazetą Pomorską oraz Gazetą Wyborczą. Przede wszystkim jednak fotoreporter ślubny, który w tym najważniejszym dniu, towarzyszy Parom i skrada ich zakochane uśmiechy już od dobrych kilku lat. Ciągle rozwija swoje umiejętności, pragnie robić jeszcze piękniej piękne rzeczy. Równolegle zakochana w tworzeniu pamiątek tych najmłodszych milusińskich - fotografii noworodkowej i dziecięcej.


Ślub jest jedynym i niepowtarzalnym dniem w Waszym życiu, dlatego dołożę wszelkich stań, by również wspomnienia, które zachowają się w postaci fotografii były fantastyczną pamiątką na całe lata. Każda para jest niepowtarzalna, dlatego ofertę staram się indywidualnie dopasować do Waszych oczekiwań. Pragnę zaprzyjaźnić się z każdą z moich par, pokonywać stres wspierać i przekraczać granice, bo wiem, że dzięki temu nasza współpraca da naprawdę wyśmienite efekty, pełne naturalności i uczuć.
Jaki wg mnie jest przepis na dobre zdjęcia? To proste: być sobą! W swoje fotografie wkładam sporo serca i siebie, bo Wasz uśmiech i wzruszenie kiedy przeglądacie album jest dla mnie najpiękniejszą nagrodą!


Kilka ujęć w akcji:

Autor: Piotr Rafiński


Autor: Andrew Davies

     
  • Plener Marta i Piotrek
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz